Raditeq

1 Mayıs 1992 yılında kurulan ve EMC-RF ölçüm sistemleri konusunda dünyanın önde gelen bir markası haline gelen DARE!! Products B.V., 16 Kasım 2020 tarihinde gerçekleştirilen lansmanı ile artık Raditeq B.V. adını almış ve kurumsal  kimliğini yenilemiştir.

DARE!! Services B.V. kalibrasyon ve belgelendirme hizmetlerini vermeye devam etmektedir.

Raditeq (eski adıyla DARE!! Products), EMC Test Uygulamaları ve Yazılımı, Elektrik Alan Probları, Elektrik Alan Jeneratörleri ve Güç Metreler – Güç Ölçerler üreten ve EMC-RF konusunda gelişmiş test çözümlerine odaklanan uluslararası bir firma konumundadır.

EMC-RF testleri konusunda kendi özgün ve yenilikçi ürünlerini geliştirmenin yanı sıra, EMC-RF ile ilgili özel projeleri de yürütmektedir. Özel laboratuvarların ve test merkezlerin test sistemi alt yapılarının kurulumuna yönelik anahtar teslim projeler üretmektedir.

Askeri, havacılık, otomotiv, tüketici elektroniği, endüstriyel, telekom, medikal ve tarımsal sektörlerin standartlarına ve entegre EMC-RF test gereksinimlerine özel alt yapıları projelendirerek hayata geçirmektedir.

Bir EMC test laboratuvarında en önemli özelliklerden biri kullanılan EMC Test Yazılımıdır. Kurulacak alt yapının ana omurgasını oluşturan detay, kullanıcıların rahatlıkla kullanabildiği ve tüm test raporlarını oluşturabileceği EMC Test Yazılımıdır. Bu sebeple kullanılacak yazılım çok ciddi bir şekilde değerlendirilmelidir.  Raditeq tüm kullanıcıların büyük bir beğeni ile tercih ettiği, kullanımı ve yönetilebilmesi kolay, üretici bağımsız tüm test cihazları ile entegre çalıştırabilecek RadiMation® EMC Test Yazılımını geliştirmiştir.  

RadiMation® EMC Test Yazılımı alanında benzersiz olarak kullanıcılara sınırsız bir deneyim sağlamakta ve dünyanın hangi marka olursa olsun bu alanda kullanılan ekipmanları ile uyumlu olarak çalışabilmektedir. Raditeq, standart bir hizmet olarak bu cihazların büyük bir çoğunluğunun driverlarını RadiMation® kütüphanesinde sunmakta, yeni çıkan, özel tasarlanan ya da üretimden kaldırılmış çok eski ürünler için de özel olarak driver geliştirebilmektedir. Bu sayede tüm ekipmanların ortak kontrolü için tek bir markaya bağımlı bırakmamakta, çok uzun uğraşlar sonucu özel bir program geliştirmeye de ihtiyaç oluşturmamaktadır. Tüm testler RadiMation® yazılımı üzerinden kontrol edilebilmekte, çalıştırılabilmekte, yönetilebilmekte ve raporlanabilmektedir. 

Yazılımı öne çıkaran diğer bir ayrıcalık ise, geliştiricilerin özellikle üzerinde durduğu; kolay kurulabilir, programlanabilir, istenilen değerin rahatlıkla değiştirilebilir yapısıdır. Test değerlerinizi, ölçümlerinizi, uygulama alanlarını yönetirken ya da yenilikleri denerken hiç çekinmeden müdahale etmenize esneklik sağlamaktadır. 

Lisanslama opsiyonlarının esnekliği ve anlaşılırlığı ile de pazarda ilk sırada talep edilen bir yazılım olarak yerini sağlamlaştırmıştır. Her bir kırılım/test adımı için ayrı ayrı bir lisanslama teminine gerek duymaksızın, sadece ölçüm yapılmak istenen ana kategoriye ya da komple çözüm paketi olarak tüm testlerin lisansının alınması yeterli olmaktadır.  

Raditeq tüm bu eşsiz özellikleri ve çözümleri ile kendine slogan olarak da “measure the difference” yani “farkı ölç” tanımlamasını seçmiştir. Raditeq, yüksek kaliteli hizmet ve ürünler sunarak müşterilerinin daha yüksek bir performans seviyesine ulaşmasını kendisine misyon olarak seçmiştir. 

Raditeq ekipmanları ana kategori olarak başlıca aşağıdaki gibi sıralanmaktadır;

  • RadiCentre® - The Heart of every EMC System!
  • RadiMation® - The Brains (software) to record and safe your Measurements
  • RadiField®     - The Electric Field Generator with an power equivilency up to 200 Volts!
  • RadiPower®   - The extremely fast en accurate Power Meter.
  • RadiSense®    - The world's most accurate E-Field Probe! (RS10)
  • RadiGen®      - The signal generator without disturbance or glitches!
  • RadiSwitch® - All the Different switchcards usable in combination with the RadiCentre®
  • RadiCoupler® - The Magnetic CDN for easy application and movement.

 

www.raditeq.com

Ürünler


0