Bilgiyi ve kaynağı yerinde ilgilileriyle buluşturmayı hedefleyen, ve IPC DAY 2022 çatısı altında bu sene 2. düzenlenen 'Lehimleme Teknolojileri Konferansı' 25 Ekim 2022 Salı günü Ankara Crowne Plaza'da 75 firmada 100'den fazla departmanda çalışan 258 alan profesyonelinin akreditasyonu ile gerçekleştirildi. 

Elektronik üretim sektörünün buluşma adresi haline gelen "Lehimleme Teknolojileri Konferansı"na göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve alakadan ötürü sonsuz teşekkür ederiz.

Ana teması "akıllı lehimleme ve izlenebilir elektronik üretim teknolojileri" olarak belirlenen konferans kapsamında elektronik üretim süreçlerine yönelik yönetim ve mühendislik alanındaki yenilikler hakkında bilgiler aktarılmış, üretim süreçlerinin daha verimli ve izlenebilir seviyeye taşıyabilmesi adına kullanılabilecek ürün ve sistemler sunulmuştur. Kıymetli konuşmacılarımızın sunumlarına link üzerinden erişebilirsiniz.

Gün boyu devam eden etkinlikte Türkiye'nin tüm bölgelerinden gelen alan profesyonelleri bir araya gelebilme fırsatı yakalayabilmişlerdir.

Konferansa katılımları ve sunumları için IPC Avrupa Direktörü Sayın Philippe Léonard'a, Weller Global Ürün Müdürü Sayın Marcel Teller'e, Almit Genel Müdürü Sayın Michael Mendel'e ve Desco Europe Marka Müdürü Sayın Steven Burns'e şükranlarımızı sunarız.

 

0