Almanya meşeli olan Rohde & Schwarz; Sinyal Üreteçleri, Spektrum Analizörler, Network Analizörler, EMC Test Cihazı, Osiloskoplar gibi Test ve Ölçüm Cihazları alanında dünyanın sayılı firmalarından biridir. Rohde & Schwarz ürünleri ile AR&GE, Üretim, Bakım ve Onarım çalışmalarınızda hatasız işlemlerin ve analizlerin yapılarak profesyonel çözümler üretilmesi sağlanmaktadır. Rohde & Schwarz, Avrupadaki en büyük Elektronik Test ve Ölçüm Cihazları üretcisi olarak, 75 yıldır yürütmüş olduğu liderliğini yenilenen ve gelişen ürün grupları ile uzun yıllar daha sürdürmeyi hedeflemektedir..

AR&GE, Üretim, Bakım ve Onarım için gerekli bütün standartları sağlayan ürünleri ile Sanayi ve Haberleşme pazarları için en iyi çözümleri içerisinde barındıran Rohde & Schwarz. Radyo / Televizyon yayıncılığı alanında da lider konumda bulunmaktadır. Rohde & Schwarz 50 yılı aşkın süredir ses ve görüntü yayıncılığının gelişmesinde anahtar bir rol üstlenmiştir. İletim, gözlem ve ölçüm alanında komple çözüm üreten tek firmadır. Test & Ölçüm ve dijital iletim metotları olan DAB, DVB, ATSC ve MPEG2 konularında uluslararası alanda liderdir.

Anahtar kelimeler: Farnell - Electronic and Electrical Training Sets - Güç Kaynağı - Weller - Test Cihazı

www.rohde-schwarz.com

Save ×
Save ×

Öneri & Şikayet Formu

Sayın Müşterimiz,

Önerileriniz bizler için oldukça değerlidir.
Firmamız, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkındaki tüm önerilerinizi bu formdan bizlere iletebilirsiniz. Aynı form üzerinden herhangi bir şikayetleriniz var ise bizlerle paylaşabilirsiniz.

Talepleriniz, firmamız gizlilik politikası kapsamında Yıldırım Elektronik Kalite Departmanı tarafından incelenecektir.
İnceleme akabinde tarafınız ise en kısa sürede geri bilgilendirilecektir.

Bizlere göstermiş olduğunuz ilgileriniz için teşekkür ederiz.
Yıldırım Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.(*)
(*)
(*)

(*)
×

×