Yoğun ilgiden ötürü kampanyamız 31.03.2020 tarihine kadar uzatılmıştır!

Weller’den Kaçırılmayacak Yıl Sonu Kampanyası!

Lehimleme ve yeniden işlem (rework) yalnızca lehimleme istasyonu ve havyayla tamamlanan bir süreç değildir. Bunların yanında cımbız, yan keski gibi tamamlayıcı ürünlere de ihtiyacınız bulunmaktadır. Bu tür el aletleri alırken el aletinizin ergonomisi, rahatlığı, ESD korumalı olması gibi faktörler sizin için olduğu kadar, müşterileriniz için de yüksek önem taşımaktadır. Çalışma alanınızın bir diğer tamamlayıcı ürünü de duman emicidir ve özellikle sizlerin sağlığı ve rahatlığı için vazgeçilmezdir. Siz rahat ve güvenli çalışabildiğiniz sürece ortaya çıkacak işçilik kusursuz olacaktır.

Lehimleme İstasyonu Yanında Erem El Aleti Hediye!

40 yıllı aşkın araştırması ve alanında uzmanlığı ile Erem el aletleri, İsviçre'de yüksek kaliteli metaller kullanılarak ve kullanıcının el rahatlığı göz önünde bulundurularak özel olarak üretilmektedir. Weller’in alt markası olan Erem el aletleri sayesinde, kullandığınız el aparatları elinizi yormayacak ve özel tasarımları sayesinde hassasiyetinizden ödün vermeden çalışmanızı sağlayacak. Ayrıca, Erem el aletleri ESD standartlarını sağlayarak, ESD korumalı çalışma alanınıza tam uyum sağlamaktadır.

Herkes Erem kalitesini deneyebilsin diye, kampanyamız dahilinde aşağıdaki lehimleme istasyonlarından aldığınızda, belirtilen tamamlayıcı ürünler hediye!

Duman Emici Yanında 1 Yıllık Filtre Seti Hediye!

Kullandığınız el aparatların yanı sıra, çalışma alanınızın sağlık açısından güvenli ve rahat olması da başka bir hassas konudur ve duman emiciniz olmadan lehimleme yapmanız sağlığınıza ciddi tehdit oluşturmaktadır. Çalışma alanınıza koyacağınız sıradan vantilatörler, lehimleme sırasında çıkan zehirli gazları yalnızca ortama yaymaktadır ve temizlememektedir. Çoğu duman emici sistemi, havayı çalışma alanınızdan çıkartıp dışarı atmosfere salmaktadır ve saldığı havayı sadece temel filtrelerden geçirerek zararlı gazların yalnızca bir kısmını temizleyebilmektedir. Weller duman emiciler ise içerisindeki ön filtre ve ana filtre sayesinde emdiği havayı %98 oranında temizleyerek ortama normalde soluduğunuzdan daha temiz bir hava salmaktadır. Ayarlanabilir emme gücü sayesinde ihtiyacınızdan fazla güç harcamanın önüne geçerek maliyetinizi kısabilir, zaten çok gürültü üretmeyen duman emicinizin sesini daha da azaltabilirsiniz.

Kampanyamız dahilinde, aşağıdaki duman emiciyi aldığınızda, 1 yıl boyunca ihtiyacınızı karşılayacak filtreler hediye! Duman emiciniz içerisindeki ön filtreyi (F7) 1-1.5 ayda bir değiştirmeniz, ana filtreyi (H13) ise yılda bir kez değiştirmeniz yeterlidir.


Kampanyamızla ilgili daha detaylı bilgi ve sipariş vermek için Lehimleme Ekipmanları Grubu'muz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sefer KISIM
Lehimleme Ekipmanları & Elektronik Komponent Satış Grubu Müdürü - İç Satış
sefer@yildirimelektronik.com

Save ×
Save ×

Öneri & Şikayet Formu

Sayın Müşterimiz,

Önerileriniz bizler için oldukça değerlidir.
Firmamız, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkındaki tüm önerilerinizi bu formdan bizlere iletebilirsiniz. Aynı form üzerinden herhangi bir şikayetleriniz var ise bizlerle paylaşabilirsiniz.

Talepleriniz, firmamız gizlilik politikası kapsamında Yıldırım Elektronik Kalite Departmanı tarafından incelenecektir.
İnceleme akabinde tarafınız ise en kısa sürede geri bilgilendirilecektir.

Bizlere göstermiş olduğunuz ilgileriniz için teşekkür ederiz.
Yıldırım Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.(*)
(*)
(*)

(*)
×

×