Üretiminizdeki ESD Süreçlerinizi Devamlı Olarak Denetleyin

Dünyada giderek yaygınlaşan ve yerleşmeye başlayan Endüstri 4.0 devrimi ile artık üretim tesisleri otomasyon temelli, her türlü verinin toplanıp değerlendirilebileceği daha güvenilir yerler haline gelmekte. Bunun için her üretim tesisi farklı yazılımlar ve araçlar kullanmakta. Özellikle elektronik sektörünün kilit noktası olan ESD süreçlerinizde ise, çağımızın gereklerine ayak uydurmak ve üretiminizi daha verimli, güvenilir hale getirmek için Desco Europe’un SMP Sistemi’ne rahatlıkla güvenebilirsiniz.

SCS Statik Kontrol Programı (Static Management Program, SMP) üretiminizin bütün süreçlerindeki ESD kontrol sisteminizi devamlı olarak denetler. SMP üretim hattınızdaki SCS marka monitör ve ekipmanlarından veri toplayarak, size kritik üretim süreçlerindeki ESD olaylarının gerçek zamanlı bilgisini sunar. Kalite kontrolde kullanılmak üzere bütün bu toplanan bilgiler bir veri tabanına kaydedilir. SMP sayesinde sorun oluşturabilecek yerleri kesin olarak belirleyebilirsiniz ve böylece ESD olaylarını olmadan engelleyebilirsiniz. Topladığınız ölçülebilir veriler sayesinde üretim hattınızdaki eğilimleri görerek daha net bir şekilde ilerleyerek ESD kontrol sisteminizin verimini arttırabilirsiniz.

SCS, üreticileri daha güvenilir ürünler üretme, verim ve otomasyonu arttırma ve ölçülebilir yatırım getirisi sağlama konusunda desteklemektedir.
SMP İletişim Ağı

Aşağıdaki diyagram yaygın olarak kullanılan bir SMP sistemini göstermektedir. Sistem içerisinde server ve kullanıcı yazılımı, WS Aware Monitor, EM Awere Monitor ve Ground Master Monitor kullanılmaktadır.Sistemin genel özelliklerinden bahseden tanıtım videosuna buradan ulaşabilirsiniz. Sistemle ilgili detaylı bilgi ve teklif almak için yildirim@yildirimelektronik.com adresine mail atabilirsiniz.


Save ×
Save ×

Öneri & Şikayet Formu

Sayın Müşterimiz,

Önerileriniz bizler için oldukça değerlidir.
Firmamız, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkındaki tüm önerilerinizi bu formdan bizlere iletebilirsiniz. Aynı form üzerinden herhangi bir şikayetleriniz var ise bizlerle paylaşabilirsiniz.

Talepleriniz, firmamız gizlilik politikası kapsamında Yıldırım Elektronik Kalite Departmanı tarafından incelenecektir.
İnceleme akabinde tarafınız ise en kısa sürede geri bilgilendirilecektir.

Bizlere göstermiş olduğunuz ilgileriniz için teşekkür ederiz.
Yıldırım Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.(*)
(*)
(*)

(*)
×

×